İstanbul’un Yeni Sanat Merkezi O’Art Kapılarını Açıyor

 In Sanat

Odeabank’ın sanat hayatına kattığı en renkli platform O’Art, Şubat Perşembe günü, çağdaş ve modern sanatın önemli temsilcilerinin eserlerinin yer alacağı karma bir sergiyle açılıyor.

Ülkemizin önde gelen ressamları, fotoğraf sanatçıları ve heykeltıraşlarının eserlerinin sergileneceği O’Art, 19 Şubat Perşembe günü Odeabank Etiler Şubesi’nin ikinci katında kapılarını sanatseverler için açıyor.

İstanbul’un yeni sanat merkezi O’Art,  Ahmet Elhan, Balkan Naci İslimyeli, Bubi, Burhan Doğançay, Cem Sağbil, Devrim Erbil, Ergin İnan, Güngör Taner, Halil Akdeniz, Kemal Önsoy, Koray Ariş,  Mehmet Günyeli, Mehmet Uygun, Meriç Hızal, Mithat Şen, Müfide Aksoy, Osman Dinç, Utku Varlık, Yusuf Taktak ve Yüksel Arslan’ın eserlerinden oluşan karma sergiye 19 Şubat- 29 Mart tarihleriarasında ev sahipliği yapacak.

O’Art’ın sanatın her disiplinine yer verecek bir platform olacağını, aynı zamanda aktüel gündem ile ilgili söyleşi ve paylaşımlara da açık olacağını aktaran Odeabank Genel Müdürü Hüseyin Özkaya, “Her alanda dünyanın en önemli şehirlerinden biri olan İstanbul’da kültür ve sanat hayatına  böyle bir katkı yapmaktan mutluluk duyuyoruz.” dedi. Özkaya, O’Art’ın hem İstanbul’un ve Odeabank müşterilerinin hayatına renk katacağına, hem de Nispetiye bölgesinin sanatla özdeşleşmesine katkıda bulunacağına inandığını ifade etti.

Nispetiye Cad. No: 60/A-B Etiler adresindeki Odeabank Etiler Şubesi’nin 2. katında yer alan O’Art, Ptz – Cts 10:00-18:00 saatleri arasında ziyaret edilebilir.

Recent Posts

Leave a Comment

0

Arama yapmak istediğinizi yazıp ENTER'a basın.